Sociale dienst

 

De sociale dienst biedt je een brede dienstverlening. Afhankelijk van jouw specifieke situatie, geven we informatie over de best passende mogelijkheden.

  • Als je naar aanleiding van je opname en/of na je ontslag uit het ziekenhuis problemen verwacht, gelieve dan zo snel mogelijk contact op te nemen met de sociale dienst (maatschappelijk werk).
  • Als je al opgenomen bent, kan je een afspraak maken via de verpleegafdeling.


Contact

Je kan hier terecht voor onder meer:

  • ondersteuning van de thuissituatie: gezinshulp, thuisverpleging, poetshulp, warme maaltijden, uitleenmateriaal, ...
  • ondersteuning van de mantelzorger: dagopvang, nachtopvang, PAS, dienstencentra, ...
  • doorverwijzingen naar andere instellingen zoals RVT, revalidatiecentrum, kortverblijf, hersteloord, vluchthuis, beschut wonen, ...
  • ondersteuning van de huisvestingssituatie: bv. ontruiming, zoeken van een woonst, begeleid wonen, ...
  • inkomensondersteunende maatregelen: budgettering, sociaal beheer, tegemoetkomingen afhankelijk van pathologie, zorgverzekering, TAG/TAHB, ...
  • juridische maatregelen

ZNA Hoge Beuken

Dienst Contactpersoon Aanwezig Contactgegevens
neuro 1
neuro 3

Britt Saive

maandag, dinsdag, donderdag
en vrijdag
08.00 u. - 16.00 u.
 
b[email protected]
G3 geriatrie
neuro 2
Julie De Moor dinsdag tot vrijdag
08.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
multidisciplinair pijncentrum
 
Hendrik Devriendt
dinsdag en donderdag
09.00 u. - 16.00 u.
woensdag
09.00 u. - 12.00 u.
[email protected]
G2
SPLM
Karima Bou-Chejra werkdagen
08.00 u. - 16.00 u. 
[email protected]
G4 geriatrie
 
Martine Vanzurpele dinsdag en donderdag
09.00 u. - 16.00 u.
vrijdag
09.00 u. - 15.00 u.
[email protected]

ZNA Jan Palfijn

Dienst Contactpersoon Aanwezig Contactgegevens
spoed - intensieve zorg-
2C heelkunde - 5B oncologie/oncologisch
dagziekenhuis
PSTT
Elisabeth Vereecken maandag t.e.m. donderdag
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]

3B neurologie - pneumologie
cardiale revalidatie
5B cardio

Nataya Bellens werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
6B geriatrie
6C geriatrie
geriatrisch dagziekenhuis
Bianca Meert werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
b[email protected]
2B Sp/psychogeriatrie
3C interne
4B materniteit
4C verlosblok
4C premature
5C pediatrie
vroedvrouwconsultatie
Mirjam Tichelbaut werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]

1B orthogeriatrie -
1C orthopedie - zorgtraject

Ilana Crève maandag, woensdag
09.00 u. - 16.00 u.
dinsdag en donderdag
09.00 u. - 12.00 u.
vrijdag
09.00 u. - 14.00 u.
[email protected]

 

ZNA Joostens - Woonzorgcentrum

Dienst Contactpersoon Aanwezig Contactgegevens
psycho-geriatrie ZNA Joostens Hans Berghmans
Mieke Simons
09.00 u. - 16.00 u. [email protected]
[email protected]

ZNA Koningin Paola Kinderziekenhuis

Dienst Contactpersoon Aanwezig Contactgegevens
3B - 3E materniteit
3C - MIC & baarzaal
3D - NIC & prematuren
Raadpleging zwangere
Chantal Illegems

maandag, dinsdag en donderdag
09.00 u. - 16.00 u.
woensdag
09.00 u. - 13.30 u.

 

[email protected]
pediatrie & ambulante,
algemene & gespecialiseerde
raadpleging
dagziekenhuis
PICU
Ine Van Looveren werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]

ZNA Middelheim

Dienst Contactpersoon Aanwezig Contactgegevens
2D cardiologie
5D cardiologie
5C cardiochirurgie
Barbara Bernage maandag
09.00 u. - 14.00 u.
dinsdag, woensdag, 
donderdag
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
5B pneumologie +
consultatie
4B geriatrie
Anke Bulens werkdagen 
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
7B revalidatie & ambulante
6B neurochirurgie / MKA /
plastische
Hakima Meftah maandag, dinsdag,
donderdag, vrijdag
09.00 u. - 16.00 u.
 
[email protected]
4D neurologie,
gastrologie
6C - 6E dagziekenhuis
7D short stay
7E orthopedie & klinisch pad
Johan T'Seyen werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
6D geriatrie
8B intensieve zorg
8D medium care
7C heelkunde
8C intensieve zorg
Mohammed M'Nari werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
4C oncologie
hematologie,
endocrinologie,
diabetologie
4E geriatrie
Monica Van Loock werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
behalve woensdag
 
[email protected]
dagziekenhuis oncologie
- 1 spoed
Katleen Venken

maandag
09.00 u. - 16.00 u.
woensdag
09.00 u. - 13.30 u.
donderdag
12.00 u. - 16.00 u.
vrijdag
09.00 - 12.00 u.
 

[email protected]

ZNA Psychiatrisch Ziekenhuis Stuivenberg

Dienst Contactpersoon Aanwezig Contactgegevens
psychosezorg en intensieve 
psychiatrische zorg (IPZO)
Sarah Vissers werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
verslavingszorg Kelly Lenaers werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
psychosezorg Pascale Sterckx/Eronida Gashi werkdagen
09.00 u.  - 16.00 u.
[email protected]
[email protected]
 
langdurige zorg Nancy Heyckers werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
 
verslavingszorg Isalien De Block werkdagen
09.00 u. - 16.00 u
[email protected]
acuut traject psychiatrie
(EPSI & PAAZ)
Melissa Vatansever werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]

ZNA Sint-Elisabeth

Dienst Contactpersoon Aanwezig Contactgegevens
opnameplanning Jocelyn Callandt werkdagen
09.00 u. - 15.30 u.
[email protected][email protected]
3C Sp locomotorisch
4C Sp locomotorisch
Myrthe Chanet werkdagen
09.00 u. – 16.00 u

[email protected]

2C geriatrie acute afdeling
4B Sp locomotorisch

Peggy Meyvis

maandag, dinsdag,
donderdag en vrijdag
09.00 u. - 16.00 u.

 

[email protected]
1C psychorevalidatie
geriatrie
2A geriatrie
Veronique Flies maandag, woensdag,
donderdag en vrijdag
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]

ZNA Sint-Erasmus

Dienst Contactpersoon Aanwezig Contactgegevens
acuut traject psychiatrie
EPSI & PAAZ
Melissa Vatansever werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]

palliatieve zorg

Martha Wauters

werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]

ZNA Stuivenberg

Dienst Contactpersoon Aanwezig Contactgegevens
E2 long stay
L2 revalidatie
Cathérine Van Landeghem

werkdagen
09.00 u. - 16.00 u.

[email protected]
G2 geriatrie
D3 pneumologie
thoraxchirurgie
endocrinologie
Kelly Everts werkdagen
08.00 u. - 16.00 u.
[email protected]

dialyse (ZNA Stuivenberg,
ZNA Jan Palfijn, ZNA Sint-Erasmus)
M2 nefrologie & geriatrie

Ellen Conincx

maandag, dinsdag, donderdag,
woensdag en vrijdag afwisselend

[email protected]
D0 neurochirurgie
neurologie
cardiologie
vasculaire heelkunde
D2 short stay
Hayat Benhdach dinsdag t.e.m. vrijdag
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
HIV-project
brandwondencentrum
Margot Biot maandag t.e.m. donderdag
09.00 u. - 16.00 u.
[email protected]
D4 hematologie-oncologie
C4 dagziekenhuis oncologie
Céline Jenne maandag, dinsdag en donderdag
09.00 u. - 16.00.

[email protected] 

D1 geriatrie
MITE medisch intensieve
ITE intensieve eenheid
Spoed

Marleen Lutz dinsdag, t.e.m. vrijdag
09.00 u. en 16.00 u.
[email protected]

 

Laatste update op: 21-01-2021